O nás

Od roku 1992 pro Vás vyrábíme kvalitní razítka.

Tradice

Kvalitní razítka Trodat a Colop včetně dřevěných razítek vlastní výroby dodáváme tisícům zákazníků již od roku 1992.
Můžete mezi ně patřit i Vy.

Kvalita

Oceněním “Top Trodat Partner” jsme si společně s pouhými 29 autorizovanými výrobci razítek Trodat v České republice ověřili, že razítka vyrábíme s láskou. Hlavním krédem pro nás je péče o klienty.

Garance spokojenosti

Výrobce razítek “Top Trodat Partner” garantuje kvalitní zákaznický servis. Naše nabídka zahrnuje kompletní sortiment značky Trodat. Stále také vyrábíme poctivá dřevěná razítka, až do velikosti otisku A4 (210×170 mm).

Náš sortiment obsahuje paginovací razítka, barvy a náhradní podušky. Razítka pro Vás vyrábíme za použití technologií šetrných k životnímu prostředí. Sazba a grafické návrhy razítek vznikají v našem DTP studiu.
Garantujeme vysokou kvalitu razítek s dlouhou trvanlivostí krátké výrobní dodací lhůty.

 

Historie

1992
Firma APOS byla založena v roce 1992. Hlavní náplní byla příprava tiskových předloh. Razítka jsou jen doplňujícím programem. Ovšem prudký nárůst zakázek si vyžaduje radikální změnu. Razítka tedy začínáme sami vyrábět a poprvé se stěhujeme.

1994
Stáváme se autorizovaným výrobcem razítek TRODAT. Razítka se stávají samostatnou divizí.

1995 – 1998
Opět se stěhujeme do větších prostor. Pak následují roky poctivé práce s jediným cílem – uspokojit i ty nejvyšší nároky zákazníků. O tom, že se to daří svědčí dlouhodobá spolupráce s velkými odběrateli (úřady, státní i soukromé podniky, školy …), ale i spokojenost našich menších zákazníků. 

1999
Poslední stěhování. Tentokráte již do vlastních, nově postavených prostor. Opět se tím výrazně zlepšily podmínky potřebné k udržení vysoké kvality a krátkých dodacích lhůt zakázek.

1999-dosud
Vyrábíme kvalitní razítka a získáváme prestižní ocenění “TOP TRODAT Partner” jako jedni z pouhých třiceti výrobců z celé ČR a SR a to opakovaně.

2012
Investujeme – budujeme fotovoltaickou elektrárnu na naší budově a ode dneška vyrobíme více energie, než spotřebujeme na výrobu razítek a celý náš provoz! 

 

… staňte se i Vy naším
spokojeným zákazníkem …

 

Kontakty – QR kód razítka.com

kontakty razitka.com